fbpx

Механічна чистка обличчя

Механічна чистка обличчя – це процедура очищення шкіри обличчя від омертвілого епідермісу і зайвого секрету сальних залоз після розпарювання.

Завдяки механічній чистці обличчя:

 • очищуються пори;
 • видаляються чорні точки, камедони і вугрова сип;
 • шкіра стає гладкою і оксамитовою, внаслідок покращення кровообігу і обміну речовин;
 • підвищується тонус шкіри.

Механічна чистка обличчя у Києві одна з найпопулярніших косметологічних процедур догляду за обличчям. Адже руки косметолога не замінить не один апарат. У випадку особливо проблемної шкіри – індивідуальний підхід просто незамінний.

Треба відмітити, що декому, для посилення ефекту, до або після чистки – необхідні додаткові доглядові процедури. Наприклад: зволожуюча маска до і/або альгінатна маска після механічної чистки. У будь якому випадку, при механічній чистці обличчя, косметолог Медичного центра Верді Клінік, підбере і порекомендує ті додаткові процедури, які необхідні саме вам.

Велике значення має професійний рівень косметолога, який робить процедуру. У Медичному центрі Верді Клінік, механічну чистку обличчя робить професійний косметолог з медичною освітою і великим досвідом роботи. Механічна чистка обличчя проходить із застосуванням косметики преміум-класу pHformula, Испанія.

Механічна чистка обличчя у центрі Києва можно ожна зробити у Верді Клінік, пройшовши всього п’ять хвилин від станції метро Либідська.


  Запис до косметолога

   Запис до остеопата

    Запис до косметолога

     Запис до отоларінголога

      Запис до стоматолога

       Дитяче відділення

        Запис до остеопата

         Запис до косметолога

          Запис до отоларінголога

           Запис до стоматолога

            Дитяче відділення