fbpx

Плазмоліфтинг у Києві

Серед великої кількості методів омолодження – плазмоліфтинг є одним з інноваційних. Він заснований на активізації власних резервів людського організму. Головним плюсом плазмоліфтингу є те, що у складі продукту, який потрапляє у організм пацієнта, немає штучних речовин.

У Медичному центрі Верді Клінік користуються методикою, розробленою компанією ReGenLab (Швейцарія) з використанням Platelet Rich Plasma(PRP) -плазми збагаченої тромбоцитами.
Основа методу – здатність тромбоцитів виробляти стовбурові клітини і колаген. Власна плазма пацієнта шляхом центрифугування збагачується тромбоцитами – саме таким шляхом отримують препарат для ін’єкцій. Крові для цієї процедури треба приблизно стільки ж, як і у випадку звичайного забору крові із вени – біля 10 мл.

Суть процедури: збагачена тромбоцитами плазма вводиться в проблемні ділянки шкіри. Там вона починає діяти, активуючи клітини до вироблення колагену.
Під впливом уведеного препарату, природні процеси вироблення гіалуронової кислоти, колагену і еластину відбуваються швидше.

Показання до застосування:

 • алопеція;
 • рубці, акне;
 • зів’яла шкіра, зморшки на різних частинах тіла (обличчя, груди, зона декольте, руки).

Вплив на гормональний стан процедура не має.
Результат PRP – стан шкіри помітно свіжішає і підтягується, зморшки розгладжуються або зменшується, покращується колір і еластичність шкіри, а процес старіння уповільнюється. У випадку, якщо мова іде про лікування облисіння (алопеції) – у 80% пацієнтів після двох процедур PRP – випадіння волосся припиняється, на лисих ділянках починається їх рост.

Проявлення ефекту – залежить від стану шкіру. Якщо старіння почалося не так давно, то покращення буде промітне досить швидко. Коли у пацієнта помітно виражені зморшки і атрофія м’яких тканин, то буде потрібен більш тривалий курс. З кожною новою процедурою ліфтингу ефект значно посилюється.
Після плазмоліфтингу розгладяться зморшки, покращиться колір обличчя, підтягнеться її рельєф, зникнуть рубці і акне.

Плазмоліфтинг використовують також у стоматології: при лікуванні пародонтиту, імплантації, щелепно-лицьовій хірургії.
Звикання плазмоліфтинг не викликає. Пацієнт може проходити повторні курси після певного терміну, а може відмовитися від подальших процедур. Тоді клітини поступово повертаються до свого звичайного «режиму роботи».

Поєднується з будь-якими косметологічними процедурами. Побічних проявів не буває. По безпеці і ефективності аналогів плазмоліфтингу – немає.


   Запис до нутриціолога

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

           Запис до дієтолога

            Запис до остеопата

              Запис до отоларінголога

               Запис до стоматолога

                Дитяче відділення