fbpx

Краніосакральна остеопатія

“Лікує природа, лікар допомагає” – Гіппократ. Від природи ми створені і володіємо всім, щоб бути здоровими! Завдання лікаря – запустити внутрішні механізми самозцілення пацієнта.

Краніосакральна система людини тісно пов’язує між собою хребет разом із кістками черепа, крижами, оболонками спинного і головного мозку, спинномозковою рідиною. У цій єдиній системі постійно відбуваються ритмічні коливання, які не можливо відчути. Але при їх порушенні, відбувається негативний вплив на організм в цілому. Наприклад при травмах черепа, може виникнути сколіоз чи міжхребцеві грижі чи протрузії.

Краніосакральна терапія – це абсолютно безболісний, ефективний метод лікування, шляхом мануального впливу на краніосакральну систему людини. Така КСТ терапія нормалізує краніосакральний ритм і внутрішньочерепний тиск, впливає на рефлекторні зони. Вона здібна підсилювати стійкість організму до будь яких захворювань.

Як працює КТС?

Процедура проводиться лежачи на спині.
Лікар-остеопат ледь відчутними рухами, впливає на череп пацієнта, хребет, м’язи, фасції. Також оцінює амплітуду рухів його кісток, симетричність обох сторін тіла людини. Під його руками знімаються спазми, відновлюється правильний рух спинномозкової рідини. Знімає спазми і зажими
Тривалість однієї процедури – близько 45-60 хвилин. При цьому ефект, як правило, зберігається впродовж п’яти-семи днів.

Кількість і режим сеансів, що проводяться, лікар підбирає індивідуально, враховуючи стан пацієнта і його реакції на процедуру. КСТ позитивно впливає на перебіг основного лікування у комплексі.

Показання до процедури:

 • Патології ЛОР-системи;
 • Патології зубно-челюстної системи;
 • Часті головні болі та мігрені;
 • Хронічні болі в спині та шиї;
 • Розлади центральної нервової системи;
 • Емоційні розлади, перенавантаження і стрес;
 • Хронічна втома;
 • Зниження імунітету та багато інших.

Також КСТ терапія використовується в якості профілактичних заходів задля збереження здоров’я.

Інформація для батьків: КСТ дозволяє легше переносити носіння брекетів в перші тижні після установки брекет-систем. Позбавте вашу дитину від головного болю!

Інформація для майбутніх мам: КСТ терапія дуже позитивно впливає на загальний стан вагітної, знімає нервові напруження, болі у спині – пов’язаної з навантаженням, покращує настрій.

Назва процедури
Тривалість
Ціна (грн)
Краніосакральна остеопатія
1-1,5 години
2000
Зверева
Зверєва Тетяна
Остеопат

  Запис до остеопата

   Запис до остеопата

    Запис до косметолога

     Запис до отоларінголога

      Запис до стоматолога

       Дитяче відділення

        Запис до остеопата

         Запис до косметолога

          Запис до отоларінголога

           Запис до стоматолога

            Дитяче відділення