fbpx

Ортодонтична остеопатія у Києві

Партнерство остеопата и ортодонта – чи можливо таке? А головне, чи воно ефективне?Користь такого комплексного лікування міститься у наступному. Неправильний прикус і у дитини, і у дорослого виникає у наслідок багатьох причин. Але, у будь якому випадку – це збій у цілісній структурі організму, що призвів за собою такий результат – як неправильний прикус. А остеопатія як раз і закликана усувати ці збої для того, щоб вилікувати порушення, викликані ними.

Перший етап співробітництва остеопата з ортодонтом відбувається на стадії діагностики і визначення оптимальної стратегії лікування. Для того щоб ортодонт розпочав лікування, пацієнт попередньо проходить консультацію у остеопата, який діагностує причину неправильного прикусу. У залежності від причини, колегіально приймається рішення про остеопатичні і ортодонтичні процедури. Це може бути підготовка безпосередньо до ортодонтичного лікування і його супровід. Або остеопатична терапія під час ортодонтичного лікування.

Другий етап відбувається на стадії ортодонтичного лікуваня. Адже після процедур у ортодонта організм поступово починає адаптуватися до коригувань. Паралельна остеопатична терапія під час ортодонтичного лікування покращує його ефективність, а також робить більш комфортним процес лікування.

У випадку паралельної ортодонтичному лікуванню терапії – рекомендоване відвідування остеопата, повинно відбутися протягом тижня, після лікування у ортодонта.


Зверева
Зверєва Тетяна
Остеопат

  Запис до остеопата

   Запис до нутриціолога

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

           Запис до дієтолога

            Запис до остеопата

              Запис до отоларінголога

               Запис до стоматолога

                Дитяче відділення