fbpx

Цифровий дизайн посмішки (DSD)

Хочете зазирнути у майбутнє і дізнатись відповідь з точністю 99,99%? Ні, ми не закликаємо вас йти до ворожки з кришталевою кулею. Ми запрошуємо вас у Верді Клінік.

Отже, дозвольте представити: технологія Digital Smile Design або Цифровий дизайн посмішки.

Якщо ви вирішили покращити естетику зубів – поставити вініри або імплантати, і хочете, щоб вони виглядали гармонійно і на ваш смак, цифровий дизайн усмішки допоможе вам у цьому.

Digital Smile Design, розроблена бразильским лікарем Крістіаном Коачманом (Christian Coachman), дозволяє зробити розрахунки з урахуванням усіх параметрів і змоделювати положення, форму і колір зубів. Іншими словами, ви зможете обрати фасон вашої майбутньої посмішки і бути впевненими, що результат вас не розчарує.

Цифровий дизайн посмішки дозволяє не просто створити модель-картинку майбутніх зубів, але й «приміряти» її на фото. А також створити чіткий план лікувальних заходів.

Етапи технології Digital Smile Design:

 • після консультаційного огляду, знімається серія фото пацієнта і робляться відбитки щелеп. Після обробки фото спеціальною програмою, створюється ескіз ідеальної посмішки;
 • отриманий ескіз передається на техніку для створення воскової моделі зубів (Wax-up);
 • потім, форма примірюється пацієнтові;
 • далі, роблять ще одну фотосесію і пацієнт отримує фото з “новими” зубами, які можна, у випадку необхідності, зкорегувати, щоб після цього затвердити.

Після затвердження – починається процес лікування, з вже абсолютно спрогнозованим візуальним результатом.

Чи варто казати, що технологія цифрового дизайну посмішки потребує не дешевого професійного обладнання, програмного забезпечення і кваліфікованого фахівця, який пройшов спеціальне навчання.

Оскільки у Верді Клінік є все необхідне для цифрового дизайну посмішки, справа за малим – прийти і підібрати нову ідеальну посмішку на ваш смак.

  Запис до нутриціолога

   Запис до дієтолога

    Запис до остеопата

      Запис до отоларінголога

       Запис до стоматолога

        Дитяче відділення

         Запис до нутриціолога

          Запис до дієтолога

           Запис до остеопата

             Запис до отоларінголога

              Запис до стоматолога

               Дитяче відділення