З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Хірургічна стоматологія у Києві

Сучасне стоматологічне лікування націлене на якнайдовше зберігання зубів пацієнта. Інколи з цією метою потрібно провести деякі оперативні втручання на м’яких та твердих тканинах ротової порожнини. Такі операції виділені в окрему галузь, яка називається хірургічна стоматологія.  Крім видалення зовсім “безнадійних” зубів, стоматологи-хірурги виконують маніпуляції по відновленню тканин, усуненню вроджених та набутих дефектів, а також процедури, пов’язані з діагностикою, лікуванням та профілактикою хвороб ротової порожнини.

Звичайно, ці маніпуляції повинні виконуватися досвідченим фахівцем, який використовує в роботі сучасні технології, інструменти та обладнання. Такого лікаря ви знайдете у VixClinic в Києві. Наш медичний центр пропонує великий перелік стоматологічних послуг (видалення зуба мудрості, лікування карієсу, протезування, реставрація зубів, професійна чистка зубів) ціна яких вас приємно здивує. Записатися на прийом ви можете за допомогою форми на сайті, або за телефоном.  Ми ж розповімо про деякі основні процедури, що виконує хірург-стоматолог нашої клініки.

    Хірургічна стоматологія у VixClinic включає такі напрями як:

    • зубозберігання;
    • підсадку кісткової тканини (аугментацію);
    • імплантацію зубів;
    • естетичні операції у пародонтології;
    • видалення зубів;
    • видалення кіст;
    • закриття рецесій;
    • пластика присінку ротової порожнини;
    • пластика вуздечок язика і верхньої губи.

    Видалення зуба мудрості

    Зуби мудрості  можна справедливо назвати непередбачуваними. Вони можуть бути незвично розташовані, мати багато коренів та каналів, не до конца прорізуватися тощо. Видалення зуба мудрості – досить складна процедура, оскільки він може бути розташований поблизу щелепних нервів чи навіть у гайморовій пазусі. Але у vixClinic працюють справжні професіонали, здатні впоратися із самими складними випадками.

    Попередні заходи

    Видалення вісімок починається з огляду порожнини рота. Також пацієнт направляється на рентгенівське дослідження чи КТ. Це необхідно, щоб лікар мав змогу оцінити положення зуба, його загальний стан та особливості. При необхідності виконується ультразвукова чистка зубів (ціна послуги вказана в відповідному розділі). Потім фахівець складає подальший план дій.

    Вибір методики видалення

    Методика проведення операції може бути наступною:

    • складне видалення 8 зубів.
    • видалення зубів мудрості під наркозом;

    Як відбувається процедура

    Після того, як стоматолог-хірург визначився з методикою видалення,  він переходить безпосередньо до цієї процедури. Видалення непрорізаних зубів мудрості чи тих, які не підлягають лікуванню, відбувається наступним чином:

    • вводиться знеболювальне;
    • при необхідності робиться розріз на яснах;
    • видаляється зуб;
    • накладається шов.

    Потім лікар розповідає пацієнту, як відбувається реабілітація після видалення зубів мудрості та дає необхідні рекомендації.

    Видалення зубів

    Пацієнтам, які потребують  видалення зубів,  хірургічна стоматологія  пропонує декілька різних методик. Лікар обирає підходящу для конкретного пацієнта, враховуючи його вік, складність захворювання, наявність протипоказань  та інші важливі фактори.

    Показаннями для видалення можуть бути:

    • перелом кореня зуба чи його коронкової частини більше ніж на 2 третіх зубу в тих випадках, коли відновлення неможливе;
    • перфорація кореня зуба (внаслідок помилок при стоматологічному лікуванні);
    • запалення викривленних або непрохідність кореневих каналів;
    • значне або повне руйнування коронки зуба і неможливість подальшого протезування;
    • запалення кореню;
    • пародонтальний карман з розміром до верхньої частки зубу та сформована кіста в яку входить більша 1/3 зубу, ретенція, дистопія зуба;
    • наявність надкомплектних зубів;
    • пародонтологічні показання (надмірна рухливість зубів третього ступеню та інші).

    Огляд ротової порожнини

    Перш за все, стоматолог оглядає порожнину рота, щоб оцінити стан зубів та ясен. Він звертає увагу також на наявність запалень та інших ускладнень. Пацієнт в деяких випадках може бути відправлений на КТ щелеп або ортопантограму. Також, щоб усунути зубні відкладення та мінімізувати ймовірність виникнення ускладнень, може бути виконана чистка зубів Air Flow (ціна в Києві в нашому медичному центрі  – одна з найнижчих).

    Вибір методу видалення

    Аналізуючи інформацію, що була отримана на попередньому етапі, лікар має можливість вибрати найбільш ефективну та щадну технологію видалення зубу.

    Процедура видалення

    Операція виконується після знеболювання. Частіш за все, цілком достатньо місцевої анестезії, хоча в деяких ситуаціях лікар може зупинити вибір на загальній. В будь-якому випадку, в нашому медичному центрі для знеболювання використовуються сучасні препарати, які не викликають алергічних реакцій.

    Коли випадок нескладний, видалення зуба  триває 20- 40 хвилин. Але трапляються такі клінічні ситуації, при яких час виконання процедури значно збільшується. Стоматолог-хірург діє в залежності від стану та особливостей розташування зуба. Він може виконувати наступні маніпуляції:

    • розрізати ясна;
    • розділяти корінь та послідовно видаляти його фрагменти;
    • робити додаткові рентгенівські знімки, щоб переконатися,  що  в рані не залишилось уламків;
    • накладати шви.

    Процедура кісткової пластики

    Аугментація (кісткова пластика) в стоматології призначається багатьом пацієнтам перед імплантацією. Така процедура необхідна, щоб забезпечити надійну фіксацію імпланта та його приживлення. Вона може виконуватися в усіх зонах щелепи та допомагає відтворити потрібний обсяг кісткової тканини.

    Кісткова пластика проводиться наступним чином:

    • ротова порожнина пацієнта ретельно оглядається, також він направляється на додаткові дослідження: КТ і залежно від розміру вибирається метод. Використовується частіше гранули колагена, і різноманітні методи колагенових або резорбованих титанових мембран. В залежності від розміру дефекту. З часом з кісних тканини в зону колагенових гранул мігрують клітини кісних тканини і проростають судини та по мірі формування власної кістки. Колагенові гранули розсмоктуються та формується повноцінна власна кісна тканина.
    • вводиться місцева анестезія (в деяких випадках використовується неглибока загальна);
    • розрізається надкісничний клапоть, щоб лікар міг оцінити ступінь дистрофії та підібрати достатню кількість матеріалу для імплантації;
    • виконується нарощування, після чого м’які тканини зшиваються саморозсмоктуваними нитками.

    Вартість процедури

    Про вартість того чи іншого хірургічного втручання ви дізнаєтеся на консультації у стоматолога-хірурга. Вона залежатиме від складності випадку, обсягу втручання, наявності ускладнень, віку тощо. Записуйтесь на прийом вже зараз, щоб дізнатися всі деталі!

    Спеціалісти хірургічного відділення VixClinic, в обов’язковому порядку детально і доступно проконсультують пацієнта щодо майбутньої процедури.

    Стогіна
    Стогіна Вікторія
    Медичний директор, лікар-стоматолог, лікар-стоматолог-хірург

      Запис до стоматолога

      Відправити повідомлення

        Send message

            Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                  Запис до отоларінголога

                    Запис до стоматолога

                      Дитяче відділення

                      Відправити повідомлення

                        Send message

                            Запис до дієтолога

                              Запис до остеопата

                                  Запис до отоларінголога

                                    Запис до стоматолога

                                      Дитяче відділення