fbpx

Комп’ютерна анестезія

Яких тільки страшилок не зберігає наша пам’ять у зв’язку з походами до стоматолога…

Історія стоматології нараховує не одне століття, і завжди питання знеболювання у процесі лікування стояло дуже гостро.

Можливо вам доводилось стикатися з неприємними відчуттями у процесі лікування зубів. І вам знайомі проблеми із занемінням губ і язика, які виникають після традиційного знеболювання за допомогою шприців.

Нічого схожого не трапиться при лікуванні зубів у Медичному центрі Верді Клінік. Адже у арсеналі клініки – комп’ютерна анестезія Single Tooth Anesthesia. Це інноваційна технологія безболісного, максимально безпечного методу місцевого знеболення.

Методика передбачає зовсім безболісну подачу анестетиків і дозволяє лікарю контролювати процес введення препарату з максимальною точністю.
Швидкіть і доза, з якою подається анестетик, контролюється за допомогою комп’ютерної системи.

Висока точність проведення процедури забезпечує швидкий ефект. Препарату необхідно менше, ніж якби він уводився за допомогою шприца. Немає довгого заніміння губ, язика і щік – як це буває при знеболюванні за допомогою уколу.

Завдяки Single Tooth Anesthesia з’явилася можливість знеболювати тільки зуб, якому потрібно лікування. Ця технологія може застосовуватися для знеболювання одного або декількох зубів. Вона дає можливість відмовитись від складних способів знеболювання практично при будь-яких процедурах. Мінімальна кількість анестетика, тривалий ефект, ніяких неприємних відчуттів при анестезії.

Ця технологія використовується у процесі проведення естетичної реставрації, при видаленні, імплантації і лікуванні зубів.

Комп’ютерна анестезія Single Tooth Anesthesiaзабезпечує комфорт і безпечність пацієнта, гарантуючи довготривале і глибоке знеболювання. Ніколи ще похід до стоматолога не був таким комфортним і безпечним, як з інноваційною технологією знеболювання Single Tooth Anesthesia, котра застосовується у Медичному центрі Верді Клінік!

  Запис до нутриціолога

   Запис до дієтолога

    Запис до остеопата

      Запис до отоларінголога

       Запис до стоматолога

        Дитяче відділення

         Запис до нутриціолога

          Запис до дієтолога

           Запис до остеопата

             Запис до отоларінголога

              Запис до стоматолога

               Дитяче відділення