fbpx

Лікування пародонтиту у Києві

Сучасні технології у стоматології дозволяють зробити лікування зубів і ротової порожнини максимально ефективним і безболісним. А діагностичне обладнання дає можливість лікарям за короткий термін отримати повну і об’єктивну картину стану пацієнта.

Аппарат «Florida Probe» – саме таке діагностичне «диво». Його функція в тому, щоб дати точну і розгорнуту інформацію про стан пародонту пацієнта.
Пародонт – це тканини, які оточують зуб: ясна, ясенна кістка. Розповсюджені захворювання пародонту у людини, нажаль, вельми велика. Дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я стверджують, що вже у віці 15 – 18 років захворювання пародонту зустрічаються у 50-80% пацієнтів. А серед людей, чий вік – 35-45 років, це число досягає 98%.

Сучасні технології і висока кваліфікація стоматологів дають можливість проводити ефективне і якісне лікування, навіть у найбільш занедбаних випадках.
Безперечно, запорука успішного лікування – повна і правильна діагностика. Для визначення стану пародонту у Медичному центрі Верді Клінік використовується інноваційний апарат «Florida Probe».

Апарат «Florida Probe» дозволяє зафіксувати ознаки, якими характеризується пародонтит: рухливість зубів, кровоточивість ясен, пародонтальні кармани, атрофію ясен, запалення і т.д.

Для повної діагностики необхідно близько 20 хвилин. Результати обстеження дуже точні. Лікар може безпомилково поставити діагноз і максимально точно спланувати лікування. При обстеженні не виникає ніяких неприємних відчуттів. Зондом керує комп’ютерна система. Дослідження проходить максимально комфортно для пацієнта. Як і у багатьох інших недуг, ранні стадії пародонтиту можуть протікати без деяких симптомів і неприємних відчуттів. Але апаратура зафіксує найменші зміни у тканинах – навіть ті, про які пацієнт ще й не запідозрив.

Оскільки дані будуть збережені у комп’ютері – при наступних обстеженнях можна буде порівняти минулий і нинішній стан пародонту. В даний час при діагностуванні стану пародонту не існує аналогів рівних апарату «Florida Probe» по інформативності, точності і об’єктивності.

  Запис до остеопата

   Запис до косметолога

    Запис до отоларінголога

     Запис до стоматолога

      Дитяче відділення

       Запис до остеопата

        Запис до косметолога

         Запис до отоларінголога

          Запис до стоматолога

           Дитяче відділення