fbpx

Ортодонтія і установка брекетів у Києві

ОРТОДОНТІЯ І УСТАНОВКА БРЕКЕТІВ У КИЄВІ

Багато критеріїв сприйняття диктують нам стереотипи. Один з міцно сформованих – імідж успішної людини. Без сумніву, нерівні зуби – антиреклама такому іміджу.

У сучасній стоматології вилученням подібних дефектів займається ортодонт. Головна мета його роботи – виправлення і попередження порушень положення зубів і аномалій прикусу.

З якого віку можна починати виправлення неправильного прикусу?

Брекети можна ставити з 11 – 13 років, коли є вже усі постійні зуби. Іноді, в окремих випадках, їх встановлюють у 8 років коли є 4 верхні і 4 нижніх зуба.

Ще нещодавно вважалося, що ортодонтичне лікування методом встановлення брекетів – можливе тільки у дитинстві. Завдяки сучасному підходу – це стало можливим практично у будь-якому віці.
На сьогднішній день, середній вік пацієнтів, що лікуються – 25 років. Для досягнення оптимального результату у Медичному центрі Верді Клінік використовуються як знімна, так і незнімна ортодонтична апаратура.

До знімної ортодонтичої апаратури відосяться так звані пластинки, які ефективні не тільки у дитячому віці, а й використовуються для лікування дорослих пацієнтів. А також капи, які використовуються з метою закріплення отриманого результату.
З незнімної апаратури, ортодонт Верді Клінік працює з брекет-системою зовнішньої (вестибулярної) фіксації. Система буває металевою або естетичною, і брекет-системою внутрішньої (лінгвальної) фіксації.

Крім того, у Верді Клінік для посилення ефекту і більш комфортного лікування, разом з ортодонтичним лікуванням проводиться остеопатична терапія. Докладніше про методику

Показання до установки брекет-системи:

• підготовка до протезування;
• збереження кісткової тканин і створення естетики;
• відновлення правильного положення щелеп і зубів перед імплантацією.

Хорошого ортодонта у Києві, до якого можна сміливо звернутися щодо корекції зубного ряду і не розчаруватися – не так легко знайти. Якісно і з відмінним результатом поставити брекети у Києві можна у Верді Клінік. Якою б складною не була проблема прикусу – ортодонт із Верді Клінік знайде шлях її вирішення.

Ковальова
Ковальова Ольга
Лікар-стоматолог-ортодонт
Коваленко
Вікторія Коваленко
Помічник лікаря-стоматолога

  Запис до стоматолога


   Запис до нутриціолога

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

           Запис до дієтолога

            Запис до остеопата

              Запис до отоларінголога

               Запис до стоматолога

                Дитяче відділення