fbpx

Реставрація зубів у Києві

Рівні і білі зуби сьогодні – це невід’ємна частина впевненої у собі людини. Нажаль, зубний ряд не завжди ідеальний від природи. У цьому випадку виправити ситуацію можна зробивши реставрацію зубів.

Реставрація зубів – це відновлення їх форми та кольору. З її допомогою можна змінити положення зуба у зубному ряді, змінити колір зуба (зробити по кольору ідентичному сусіднім зубам або поміняти колір одразу декількох), скоригувати щілину між зубами.

Лікарі Медичного центру «Верді Клінік» відновлять красу зубів і зроблять вашу усмішку бездоганною. До послуг пацієнтів широкий вибір кольорів різних відтінків, що дозволить отримати зуби ідентичні до існуючих.

Які ж бувають варіанти реставрацій?

Фотополімерна реставрація – це лікування, яке забезпечить відновлення форми, кольору і функцій зуба. Важливу роль відіграє колір для пацієнтів різного віку.
Відомо, що з віком зуби темнішають. Іноді тільки лише висвітлення зубів надає пацієнтові більш молодий вигляд і навпаки.

Важливим фактором естетики зуба є його форма. Ідеальною вважається форма зуба, що не пошкоджений процесом природнього патологічного стирання зубів, з вираженим текстурним ріжучим краєм. Неможна забувати і про блиск, притаманний здоровій емалі. Вираженість бугрів, глибин фісур, кут нахилу скатів впливають не тільки на здатність зуба повноцінно приймати участь у процесі жування, але й на міцність конструкції, створеної при реставрації зуба. Завдяки досвіду і можливостям, стоматологи Верді Клінік зроблять реставрацію зуба навіть при сильній його руйнації.

Реставрація вінірами

Здорові і рівні зуби, красива посмішка – запорука здоров’я та упевненості людини. Маючи успішний досвід, а також високу кваліфікацію – стоматологи Верді Клінік створять «голівудську посмішку», незалежно від способу реставрації.

  Запис до нутриціолога

   Запис до дієтолога

    Запис до остеопата

      Запис до отоларінголога

       Запис до стоматолога

        Дитяче відділення

         Запис до нутриціолога

          Запис до дієтолога

           Запис до остеопата

             Запис до отоларінголога

              Запис до стоматолога

               Дитяче відділення