fbpx

Вініри

Зі зростом популярності естетичної стоматології все частіше пацієнти звертаються до фахівців з приводу корекції зубів.
Сучасні технології дозволяють досягти високого естетичного результату і отримувати задоволення від позитивного впливу красивої посмішки на соціальне, психологічне і емоційне життя. Задача стоматолога полягає у досягненні оптимального естетичного результату за допомогою функціональних і біологічно сумісних реставрацій.

Створення реставрацій, які гармоніюють з навколишніми тканинами і структурами, можливе тільки за умови ретельного планування і суворого дотримання плану лікування на всіх етапах терапії. Наразі у стоматолога є можливість одночасно покращувати і естетичні, і функціональні параметри.

За допомогою вінірів можна кардинально змінити посмішку людини, не спричиняючи значного дискомфорту і обмежуючись мінімальним препаруванням зубів.

Керамічні вініри є способом створення якісного нового дизайну посмішки. Вініри володіють природньою флуорісценцією, проводять, поглинають і відображають світло саме так як і природня емаль.
Такі консервативні реставрації дозволяють задовольняти найприскіпливіші вимоги пацієнтів.
Керамічні вініри дуже тонкі: 0,3 – 0,5 мм і тому дуже крихкі. Як і керамічні плитки, вініри легко ламаються до момента постійної фіксації. Але після адгезивної фіксації до твердої поверхні вініри стають міцними.

До недавнього часу найбільш естетичний результат відновлення передніх зубів забезпечували тільки повні коронки. Однак, препарування під коронки потребує видалення великого обсягу емалі, що часто негативно відображається на тканинах. Пародонті і пульпі зубів. Тому, керамічні вініри, здебільше відповідають потребам естетичної стоматології.

приклади робіт

Slider
Стогіна
Стогіна Вікторія
Головний лікар клініки, лікар вищої категорії, хірург-стоматолог
Мошковська
Ольга Мошковська
Асистент стоматолога

  Запис до стоматолога

   Запис до остеопата

    Запис до косметолога

     Запис до отоларінголога

      Запис до стоматолога

       Дитяче відділення

        Запис до остеопата

         Запис до косметолога

          Запис до отоларінголога

           Запис до стоматолога

            Дитяче відділення